SISTE FEST MED GJENGEN: Foran fra venstre: Emilie, Andre og Lisa. Bak: Siri, Ingrid, Even og Sebastian. Eivind var ikke tilstede da bildet ble tatt.

Sommerfest i Tangen barnehage

Da var det tid for sommerfest ved Tangen barnehage igjen.

Annonse

SJØRØVERE var det mange av på Tangen forleden.

SØTE BARN: Morsomt med sommerfest!

Annonse

Positive og flinke ansatte hadde sydd sammen et flott program, og hvilke skuespillere og sangere denne gjengen er! Hastende foreldre, besteforelder, tanter og onkler ankom Tangen skole.

Det ble gymsalen denne torsdags ettermiddagen - været ute inviterte ikke akkurat til sommerfest, men inne var det godt og varmt.

De store barna, som begynner på skolen til høsten fikk sine bøker om "livet" i barnehagen. Bøkene er tykke og velfylte av minner.

Det var tett mellom blinkskuddene og flotte tegninger. Bilder fra turer og situasjoner samt gode beskrivelser - ja "alt" er samlet mellom to permer. Dette blir en skatt å ta med seg videre.

Skuespillet om musa og votten, sanger om indianere, sjørøvere og lille Petter Edderkopp. Det var lett å se at her hadde de øvd mye.

Til slutt var det deilige kaker til alle sammen, og riktig god sommer!



 

Kommentarer

Aktivitet på Facebook

Siste nytt